Archive for Maj 23rd, 2019

WARSZTATY MALUSZKÓW Z RODZICAMI

wiosna-warsztatyWarsztaty wiosenne w ramach zajęć otwartych dla rodziców w grupie najmłodszej odbyły się w miłej atmosferze, gdzie nie brakowało chęci do zabawy wśród dzieci jak i wśród rodziców.  Rodzice dopisali i przybyli na te zajęcia prawie wszyscy, przez co nasze najmłodsze przedszkolaki „puchły z dumy”. To bardzo poruszający widok, gdy jeszcze we wrześniu wchodzą na sale niepewne, zapłakane, a w maju jak gospodarze witają swych rodziców i pomagają w doborze materiałów do pracy plastycznej. Rozpoczęliśmy od zajęć na dywanie, które dzieci uwielbiają – szczególnie te ruchowe. Po przekazaniu sobie nici porozumienia i przedstawieniu się powstała duża sieć, która posłużyła nam, jako sieć pająka do złapania wszystkich muszek (dzieci). Następna zabawa ruchowa „Wiewióreczka” była krótkim przeglądem polskich tańców ludowych. Każdy mógł się wykazać talentem i znajomością Podczas pracy plastycznej polegającej na stemplowaniu różnymi przedmiotami wszyscy mogli wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Ostatnią aktywnością plastyczną było wymalowanie twarzy dziecka specjalnymi kredkami tak, aby przypominało zwierzątko spotykane na łące. Wspólne podsumowanie zajęć, kilka objęć, całusów (oczywiście dzieci) i do zobaczenia w domu. Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice za miłą wizytę. Zapraszamy ponownie.

Jot.Zet.

Godło_Polski