Archive for Czerwiec 23rd, 2019

WYNIKI KONKURSU „WIOSNA WOKÓŁ MNIE”

wiosna-wokol-mnieMiło nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci 5-8 letnich pod hasłem „Wiosna wokół mnie” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 28 prac z  16 placówek. Jury pracowało 12 czerwca nad wyborem tych, które były zgodne z tematem,  samodzielne i pomysłowe.

Chętnych zapraszamy do obejrzenia GALERII PRAC KONKURSOWYCH (kolejność losowa)

Oto lista laureatów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria wiekowa 5 lat:

I miejsce FABIAN KLAG – Przedszkole Samorządowe im.św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej (opiekun art. Arletta Piechnik)

ZUZANNA BUK- Przedszkole Miejskie nr 3 z oddziałami integracyjnymi Chełm  (opiekun art. Alicja Kowalik, Ewa Kalita) )

II miejsce MARCEL OPOLSKI  – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Agnieszka Adamczyk-Opolska)

III miejsce LENA DŁUŻNIK – Miejskie Przedszkoole Nr 1 Mszczonów (opiekun art. Agnieszka Rypkowska)

Kategoria wiekowa 6 lat:

I miejsce ANTONI DROZDEK – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Agnieszka Adamczyk- Opolska)

BRAJAN IGNASZAK – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Jolanta Czaplińska)

II miejsce PATRYK ZIEMIEROWSKI- Niepubliczne Przedszkole „Oxfordzik” w Tarnowie (opiekun art. Monika Cabała)

III miejsce BARTOSZ SIKORSKIPrzedszkole Samorządowe „Stokrotka” Nowa Wieś Wielka   ( opiekun art. Izabela Kalista)

Kategoria wiekowa 7 lat:

I miejsce GABRIEL KAMIŃSKI – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Barbara Gieres)

II miejsce ANNA GROMADAPrzedszkole „Promyk” przy Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu  (opiekun art.  Izabela Kardyś)

III miejsce  DANIEL GOLECKI- Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art.  Żaneta Krajewska )

SAMANTHA VALENTHE- Niepubliczny terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Sensori w Bochni”  (opiekun art. Urszula Bednarczyk)

Kategoria wiekowa 8 lat:

I miejsce SZYMON LIS- Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi NR 36 Lublin (opiekun art. Katarzyna Dzida)

II miejsce KAROL SINIARSKI – Miejskie Przedszkole NR 1 w Mszczonowie ( opiekun art. Klaudia Szaforska)

Wyróżnienia:

Andżelika Stochel – Niepubliczny terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Sensori w Bochni” (opiekun art. Magdalena Tatko)

Tymoteusz Piętka– Niepubliczne Przedszkole Delfinek z Oddziałem Integracyjnym w Gnojniku ( opiekun art. Anna Stępak)

Bartłomiej Piórkowski– Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Agnieszka Adamczyk-Opolska)

–Jan Hoang-Moczadło –  Przedszkole Niepubliczne „ Przystań Szkraba” Gdynia

Jonatan Zydroń – Niepubliczne Przedszkole Delfinek z Oddziałem Integracyjnym w Gnojniku (opiekun art. Anna Stępak)

Jan Ciecierski–  – Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Płocku (opiekun art. Małgorzata Rychlicka- Szmul)

Jakub Czuchra– Niepubliczne Przedszkole Delfinek z Oddziałem Integracyjnym w Gnojniku (opiekun art. Anna Stępak)

–Jakub Bronowski– Przedszkole Publiczne Ochaby (opiekun art. Joanna Chorabik)

Antoni Mrzygłocki – Zespół Szkół Specjalnych  Kamienna Góra  (opiekun art. Marta Bardowska)

Kamil Synowiec– Niepubliczne Przedszkole „Oxfordzik” w Tarnowie (opiekun art. Monika Cabała)

Maja Topyła–  Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 Lublin (opiekun art. Marta Gromba)

Oliwier Witas– Zespół Szkół Specjalnych  Kamienna Góra  (opiekun art. Marta Bardowska)

–Aleksandra Stal– Miejskie Przedszkole Nr 2 w Bochni  (opiekun art. Elżbieta Seweryn)

Adam Czosnyka– Niepubliczne Przedszkole „Oxfordzik” w Tarnowie (opiekun art. Monika Cabała)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE. ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ ILE WYSIŁKU I TRUDU DZIECI WŁOŻYŁY, BY WYKONAĆ PRACE KONKURSOWE. W ZWIĄZKU Z TYM POSTANOWILIŚMY DOCENIĆ KAŻDEGO UCZESTNIKA KONKURSU.

PODZIĘKOWANIA DLA OPIEKUNÓW WYŚLEMY POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ DO KOŃCA CZERWCA. JESLI KTOŚ Z PAŃSTWA NIE OTRZYMAŁ PODZIĘKOWANIA, PROSIMY O KONTAKT (kilka maili automatycznie poinformowało o błędzie – mógł być błąd wpodanym adresie).

DYPLOMY I NAGRODY DLA  ZWYCIĘZCÓW  WYSŁALIŚMY POCZTĄ DO 19 CZERWCA.

LAUREATOM  I  ICH OPIEKUNOM  SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

23 CZERWCA – DZIEŃ TATY

dzien-tatyTata na cztery pory roku

Mam tatę i to, jakiego
Swojego, niepowtarzalnego
Do nieba jest wysoki
Ma osobiste uroki

Wiosną na rower mnie zabiera
Biega ze mną, choć dech mu zapiera
Na huśtawce się zemną kiwa
I na karuzeli bywa

Majster z niego nie byle jaki
Reperuje latem kajaki
I razem płyniemy z rzeki nurtem
A wracamy pieszo pod górkę

Gdy jesieni nadchodzi czas
Razem z tatą idziemy w las
I zbieramy we dwoje grzyby
Naprawdę lub czasem na niby

Zimą bierze mnie w góry na narty
Wieczorami gramy razem w karty
I pijemy gorącą czekoladę
Tata na wszystko ma radę

Tak upływa mi rok z moim tatą
Kocham go a on mnie. Co wy na to?
Lecz najlepiej jest wtedy – wiecie
Gdy jest z nami mama w komplecie

Agata Dziechciarczyk

Godło_Polski