Archive for październik 30th, 2021

PRZEDSZKOLAKI OBDAROWANE PRZEZ STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW AKTYWNOŚCI

Miło nam  niezmiernie, gdy powiększa się grono przyjaciół i darczyńców naszego przedszkola. W znacznej większości są to rodzice przedszkolaków, którzy ofiarowują m.in. produkty spożywcze, materiały plastyczne, higieniczne, zabawki. A wszystko dla fajnych przedszkolaków. Jest twórczo, wesoło, bezpiecznie, zdrowo.

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności, jak i w ubiegłym roku, zakupiło dla dzieci mnóstwo materiałów plastycznych Bambino. Takie miłe prezenty trafiły do grupy Misiów, Motylków i Jeżyków, gdyż w tych grupach bawią i uczą się dzieci członków Stowarzyszenia. Bardzo dziękujemy i obiecujemy dobrze wykorzystać każdą podarowaną dzieciom rzecz.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

RUSZA AKCJA „GÓRA GROSZA”

Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Co roku w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet pod hasłem „Góra Grosza”. W tym roku zbiórka XXII edycji trwa od 02.11.2021 r. do 31.12.2021 r. Celem, na który zbierane są drobne monety (od 1 grosza do 5 zł), jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Przedszkolaki nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady: „jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!”

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji!

Przedszkolne Koło Wolontariatu

Godło_Polski