kwiatyO tym, że wiosna już do nas zawitała wie każdy przedszkolak. Zwiastuny wiosny wyłapywane na spacerze, bezsprzecznie potwierdziły upragnioną porę roku. W tym tygodniu nasze maluchy jak i inne grupy zamieniły się w ogrodników. Dzieci przyniosły ze sobą cebulkę dowolnego kwiatka, którą wraz z panią posadziły w doniczkach. A kwiaty były różne: kalie, mieczyki, irysy, pierwiosnki, szafirki i wiele innych, które dzieci będą obserwować w kolejnych dniach. Choć praca była brudna, dzieci uważnie słuchały i wykonywały polecenia. Praca w ogrodzie wycisza i nasze dzieci miały namiastkę tego spokoju, który ogarnia podczas pracy na grządce. Gdy kwiaty puszczą pędy zasilą nasz przedszkolny ogródek, a my codziennie będziemy upajać się ich zapachem i kolorami.

Jot.Zet.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ