wycieczka-dzieciNajstarsze przedszkolaki z grup IV, V i VI były na wycieczce w Szkole Podstawowej w Lipnicy Górnej. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z nauczycielami i budynkiem szkoły. Nasi przyszli uczniowie zobaczyli klasy w których od września będą zdobywać wiedzę. Dzieci w budynku szkoły czuję się bardzo dobrze A swoich przyszłych wychowawców odebrały bardzo pozytywnie. Miłą niespodzianką dla nas był piknik zorganizowany dla uczniów klasy III, na który zostaliśmy zaproszeni. Były więc zjazdy na dmuchańcu, zajadanie się popcornem i przejażdżki meleksem. Bardzo dziękujemy organizatorom pikniku. Wychowawcy klasy III, rodzicom i strażakom z OSP w Lipnicy Górnej za zaproszenie nas na piknik. Dziękujemy nauczycielom Szkoły Podstawowej w Lipnicy Górnej za miłe przyjęcie, a szczególnie Pani Joli i Pani Ewie, które były doskonałymi przewodnikami. We wrześniu wszystkie najstarsze przedszkolaki pojawią się w szkole, która już teraz jest znajoma i przyjazna.

J.Grabarz