BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA!!! BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Uprzejmie proszę Rodziców o dokonanie wpłat za pobyt dzieci w przedszkolu w pierwszych dwóch tygodniach marca drogą elektroniczną. 6 latki i dzieci uczęszczające do oddziału w Lipnicy Dolnej nie płacą, w związku z tym nie otrzymają wiadomości o kwocie i płatności. W tym momencie zbieramy tylko za pobyt. Żywienie zostanie rozliczone jak wrócimy do przedszkola albo w momencie, gdy dowiemy się, że nie wracamy do czerwca. Jeśli ktoś nie otrzymał informacji to znaczy, że nie ma żadnych opłat.

Nauczyciele poinformują Państwa jaką kwotę należy wpłacić. Wpłat dokonujemy na numer konta:

Nr rachunków bankowych dla wpłat Rodziców:

za pobyt w przedszkolu:

za  wyżywienie:

Wpłacamy tylko za pobyt czyli na czerwony numer konta.

DANE DO PRZELEWU

Urząd Gminy w Lipnicy Murowanej

32-724 Lipnica Murowana 44

tytułem: imię i nazwisko dziecka, grupa… marzec 2020 r.

Wpłat dokonujemy do 20 kwietnia.

W tej wyjątkowej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, apeluję o niewpłacanie w banku tylko drogą elektroniczną. Jeśli ktoś nie ma bankowości internetowej, niech poszuka wśród rodziny czy przyjaciół i poprosi o dokonanie takiej wpłaty – to nie są duże kwoty. Bądźmy rozważni i solidarni.

Monika Kruk

dyrektor przedszkola