NAUKA ZDALNA – GRUPA II

Za nami kolejny tydzień zdalnej nauki i zabawy:) Przedszkolaki jak zawsze bardzo się zaangażowały co widać na załączonych zdjęciach. Mogliśmy zobaczyć wasze domowe pupile :), które teraz na pewno umilają czas, który musicie spędzić w domku. Poznaliśmy odgłosy zwierzątek żyjących w wiejskiej zagrodzie, były też zagadki smakowe jak również budowanie „domków” dla naszych zabawkowych zwierzątek. Nie zabrakło też ruchu bo przecież „ruch to zdrowie”. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne wybraną przez siebie metodą. Kochane dzieci bardzo tęsknimy za Wami! Za wspólnymi zajęciami, zabawą, za gwarem i hałasem zwykłej codzienności… Pamiętajcie o zdrowych i bezpiecznych zachowaniach. To wspaniale, że możemy Was zobaczyć na zdjęciach, za które serdecznie dziękujemy:)

P. Wymazała