PODSUMOWANIE PRACY W GR. IV I V W PIERWSZYM TYGODNIU MAJA

W pierwszym tygodniu maja najstarsze przedszkolaki świętowały Dzień Strażaka, utrwalały wiadomości na temat tego zawodu, bazując na doświadczeniach zdobytych podczas spotkania ze strażakiem w przedszkolu w ramach projektu czytelniczego. W kolejnych dniach dzieci poznawały piękno Lipnicy i jej najbliższą okolicę, a także udały się na wirtualną wycieczkę do Krakowa i w okolice Zakopanego. Poznały legendy związane z miejscowością i ważnymi miastami w Małopolsce. Włączyły się również w Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, przesyłając pani Beacie Sowie fotograficzne pozdrowienia. Oprócz prezentacji tematów wiodących dzieci doskonaliły różne rodzaje percepcji, wykonywały ćwiczenia artykulacyjne oraz inne umiejętności, które są niezbędne do podjęcia nauki w szkole.  Efekty pracy dzieci i ich rodziców widoczne są w poniższej galerii zdjęć.

A. Piechnik, J. Zych

GALERIA ZDJĘĆ NADESŁANYCH PRZEZ RODZICÓW DZIECI