OGŁOSZENIE

W związku z przygotowaniami do ponownego otwarcia przedszkola, uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi dokumentami. Ewentualne uruchomienie przedszkola będzie się odbywało w nowym reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS i MEN i będzie zapewniało opiekę dla dzieci, których rodzice Rodzice mają taką potrzebę.

Zgodnie z wytycznymi do Przedszkola w Lipnicy Murowanej może uczęszczać 56 dzieci a w oddziale w Lipnicy Dolnej – 6 dzieci.

Rodzice, którzy zdecydują się posłać dziecko do przedszkola, mają obowiązek wypełnić i dostarczyć do piątku 22.05.2020 r. poniższe dokumenty: deklarację oraz oświadczenie o odpowiedzialności. Dokumenty są do pobrania na stronie przedszkola oraz przy wejściu do placówki. Preferowana forma dostarczenia: drogą mailową na adres przedszkolelipnica@onet.eu

Monika Kruk

dyrektor przedszkola