BAL KARNAWAŁOWY U PSZCZÓŁEK

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE!!!
PSZCZÓŁKI RÓWNIEŻ……!!!

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez dzieci od wielu tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W tym wyjatkowym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane za postacie z różnych bajek i nie tylko…. Nie zabrakło: kiężniczek, wróżek, super bohaterów, a także służb mundurowych ;-) Bal u „PSZCZÓŁEK” rozpoczął się przy znanych dziecięcych utworach i zabawach. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, za który dziękujemy :-) Czas upływał w radosnej atmosferze, uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci w radosnych nastrojach wróciły do domów, aby opowiedzieć swoim bliskim o atrakcjach w których uczestniczyły. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok :)

P. Wymazała

Zapraszam do obejrzenia zdjęć