WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIĘTA URSZULA – NASZA PATRONKA”

Dnia 29.05.2022r., we wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, w parafii św. Andrzeja Apostoła nastąpiło podsumowanie konkursu „Święta Urszula – nasza patronka” i ogłoszenie wyników.

Komisja w składzie: P. Dyrektor Monika Kruk, Ks. Proboszcz Jachymczak, s. Barbara Białas, P. Dorota Dzięgiel, P. Joanna Zych, podejmując się niezwykle trudnego zadania – biorąc pod uwagę: pomysłowość, stopień trudności techniki, staranność wykonania, wkład pracy dziecka i rodziców wyróżniła następujące prace:

Miejsce I – przyznano Oli Przybyłko z Rodzicami oraz Piotrowi Wąsowiczowi z Rodzicami

Miejsce II – przyznano Mikołajowi i Wiktorii Jaworskim z Rodzicami

Miejsce III – przyznano Laurze Lis z Rodzicami

Wyróżniono prace:

Ewy Falkowskiej z Rodzicami,

Filipa Mikuły z Rodzicami

Krzysztofa Michałka z Rodzicami

Niny Wieciech z Rodzicami

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy podjęli się trudu wykonania pracy konkursowej „Św. Urszula – nasza patronka”.

Wszystkie prace będzie można zobaczyć – 11 czerwca – na uroczystościach Jubileuszu 60 – lecia Przedszkola Samorządowego im. Św. Urszuli Ledóchowskiej, na wystawie w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej.

s. Magdalena

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z uroczystego wręczania nagród