UROCZYSTE POŻEGNANIE DZIECI SZEŚCIOLETNICH Z PRZEDSZKOLEM

23 czerwca  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci sześcioletnich z grupy Jeżyków i z grupy Sówek w obecności rodziców. Na początku dzieci pięcioletnie w krótkim programie artystycznym pożegnały swoich starszych kolegów, następnie wierszami, tańcem i piosenką sześciolatki pożegnały panią dyrektor, swoich wychowawców jak i pracowników przedszkola. Był to czas na wspomnienia, podziękowania i wzruszenia.
     Wychowawcy wraz z panią dyrektor, życząc sukcesów w szkole, wręczyły swoim wychowankom pamiątkowe dyplomy ukończenia edukacji przedszkolnej a także, zakupione przez Radę Rodziców książkowe upominki i drewniane personalizowane linijki. Wszystkim rodzicom podziękowano za owocną współpracę, wszelką pomoc oraz za wspieranie inicjatyw podejmowanych w przedszkolu.
        Życzymy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom udanych słonecznych, bezpiecznych i radosnych wakacji, a Wam drogie sześciolatki powodzenia w szkole – jesteśmy przekonane, że DACIE RADĘ!!!
M. Janik, I. Nowak, A. Piechnik, J. Zych

z uroczystości pożegnania sześciolatków