SPOTKANIE Z PANIĄ FRYZJERKĄ W GRUPIE MISIÓW

23 lutego do dzieci z grupy Misiów zawitała mobilna fryzjerka – pani Renata Terlikowska. Dojeżdża do klientów, dlatego postanowiliśmy ją zaprosić do nas. Pani Renatka przyniosła na spotkanie całą torbę ciekawych rzeczy, których używa na co dzień w swojej pracy. Dzieci z dużym zaciekawieniem obserwowały, jakie „skarby” znajdują się w tak pokaźnej torbie. Z uwagą słuchały, do czego dany przedmiot służy. Na stoliku pojawiły się m. in. paleta kolorów, prostownica, suszarka z dyfuzorem, maszynka do strzyżenia, lokówka, pędzel do omiatania włosków, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, wałki, spryskiwacz a nawet farby do koloryzacji. Pani Renia pomogła nam w wyposażeniu kącika fryzjerskiego, który cieszy się dużym zainteresowaniem podczas zabaw swobodnych dzieci, za co serdecznie dziękujemy. Na koniec spotkania dzieci od pani Reni otrzymały słodkości a same wręczyły podziękowanie i skromny upominek. Panią fryzjerkę zaprosiły już na spotkanie w przyszłym roku:)

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć

A. Piechnik