Przeczytaj mamo! Przeczytaj tato!

DEKLARACJE O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W LIPNICY MUROWANEJ

Dyrektor Przedszkola Samorządowego im. św. U. Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej pragnie ogłosić, iż od dnia 5 lutego do 9 lutego 2018 roku rodzice/prawni opiekunowie, chcący aby ich dzieci kontynuowały edukację przedszkolną w naszej placówce zobowiązani są do wypełnienia deklaracji o zamiarze dalszego uczęszczania dziecka do przedszkola. Druki deklaracji, można pobrać tutaj, lub odebrać od wychowawcy grupy i wypełnioną w określonym terminie złożyć również u wychowawcy lub dyrektora placówki. Niewypełnienie deklaracji jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.