nutka-malujea24 kwietnia przedszkolaki po raz kolejny wzięły udział w audycji muzycznej fantastycznie przygotowanej przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Żegocinie – filia w Lipnicy Murowanej. Spotkanie prowadził dyrektor Pan Tomasz Cudejko oraz nauczyciele tejże szkoły. Swoje umiejętności muzyczne jak i przeróżne instrumenty prezentowali nasi dawni absolwenci. Ważną częścią spotkania była możliwość wysłuchania utworów muzycznych wykonywanych na żywo, a także wskazanie przez nauczycieli i uczniów szkoły muzycznej walorów brzmieniowych prezentowanych instrumentów.  Kilkunastu przedszkolakom udało się nawet zagrać na niektórych instrumentach m.in. trąbce i ksylofonie. Spotkanie poszerzyło wiedzę dzieci na temat muzyki i instrumentów, wszystkim bardzo się podobało. Wśród naszych przedszkolaków z pewnością są przyszli muzycy:)

Wkrótce zapraszamy do galerii zdjęć