• 7 listopada (środa) – zebranie z Rodzicami o godz. 17.00

9 listopada (piątek) – w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości o godz. 11.00 odbędzie się akademia dla przedszkolaków, podczas której wszyscy wspólnie zaśpiewamy 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego włączając się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. Po odśpiewaniu Hymnu dzieci obejrzą prezentację multimedialną o symbolach narodowych. Prosimy o strój galowy.

30 listopada (piątek) – wycieczka wszystkich przedszkolaków do Brzeska (spektakl teatralny i dwugodzinna zabawa w Lililandzie) – koszt 36 zł (szczegóły podamy za kilka dni)

27 listopada (wtorek) – obchody Dnia Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipnicy Murowanej

29 listopada (czwartek) – Andrzejki w przedszkolu

6 grudnia – spotkanie ze Św. Mikołajem 

W pierwszym tygodniu grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się Przegląd piosenki patriotycznej. Podczas niego zaprezentują się wszystkie dzieci w grupach z naszego przedszkola oraz z Przedszkola Samorządowego w Rajbrocie. O dacie poinformujemy wkrótce. Prosimy o strój galowy wówczas.