Szanowni Rodzice,
w dniach 30 i 31 sierpnia odbędą się dni adaptacyjne dla dzieci 3 i 4 – letnich, które od września po raz pierwszy pójdą do przedszkola. W godzinach od 9.00  do 11.00 zapraszamy dzieci wraz z 1 dorosłym opiekunem. Dzień adaptacyjny w oddziale zamiejscowym w Lipnicy Dolnej będzie 31 sierpnia w godzinach od 9.00-11.00. Dzieci powinny mieć buciki na przebranie a opiekun jest zobowiązany do dezynfekcji rąk, zakrycia ust i nosa przez cały czas przebywania w przedszkolu oraz zachowania dystansu, w miarę możliwości, od innych osób w sali. 
Zajęcia adaptacyjne mają na celu pomóc maluszkom w przyzwyczajeniu się do przedszkola, poznanie swojej Pani i innych dzieci oraz swojej sali. W tych dniach dzieci nie zostają same pod opieką nauczyciela. 
Drodzy Rodzice. Wiemy, że pójście dziecka po raz pierwszy do przedszkola wiąże się z wieloma przeżyciami. Postarajcie się jednak, jako dorośli, nie przekazywać swoich emocji dzieciom, nie rozmawiać przy nich o możliwych trudnościach. Niech dzieci czerpią spokój i opanowanie od nas, dorosłych. Bądźmy dla nich oparciem. 
DO ZOBACZENIA W PRZEDSZKOLU!