DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU DLA NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI

SZANOWNI RODZICE!

Serdecznie zapraszamy dzieci, które od września pójdą pierwszy raz do przedszkola, do zapoznania się z przedszkolem i nauczycielami. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z tradycyjnych zajęć adaptacyjnych. W zamian proponujemy spotkanie dzieci i rodziców z Panią wychowawczynią w małych grupach na terenie przedszkola w następujących terminach i według poniższego planu:

25 sierpnia – nowe dzieci z grupy II MOTYLKI – spotkanie z wychowawczyniami p. Joanną Zych i p. Renatą Kurek o godz. 9.00 – 10.30 w sali grupy II  (piętro)

26 sierpnia – nowe dzieci z grupy I MISIE – spotkanie z wychowawczyniami p. Joanną Grabarz i p. Beatą Pajor

godz. 9.00 – 10.30 dzieci: Zuzanna Bodurka, Laura Daniec, Kamila Goryl, Gunia Julian, Heród Anna, Franciszek Zając.

godz. 11.00 – 12.30 dzieci: Mikołaj Jaworski, Igor Kuc, Szymon Kurek, Anastazja Machał, Michalina Mocię, Julia Pałka (styczeń).

27 sierpnia – nowe dzieci z grupy I MISIE – spotkanie z wychowawczyniami p. Joanną Grabarz i p. Beatą Pajor

godz. 9.00 – 10.30 dzieci: Julia Pałka (marzec), Oliwia Polek, Julian Przybyłko, Aleksander Słowiński, Rafał Sowiński, Zuzanna Sroka.

godz. 11.00 – 12.30 dzieci: Julia Terlikowska, Patryk Trojanowski, Hubert Tworzydło, Michalina Wąsik, Maksymilian Więcław, Aleksander Wymazała.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS DNI ADAPTACYJNYCH:

1.Każde dziecko przychodzi TYLKO z jednym dorosłym opiekunem.

2.Opiekun jest zobowiązany podczas całego pobytu na terenie przedszkola do zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu.

3.Dziecko i opiekun winni mieć obuwie zamienne, które zakładają w szatni.

4.Staramy się utrzymywać dystans 1,5 m od innych dzieci i opiekunów.

Dzień otwarty wg tych samych zasad w Lipnicy Dolnej w czwartek 27 sierpnia w godz. 9.30-11.00.