dzien-babci-i-dziadkaUroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA uświetniona występami przedszkolaków odbędzie się 14 lutego 2019 roku w Domu Kultury w Lipnicy Murowanej o godzinie 12.00.

INFORMUJEMY, ŻE W TYM DNIU NIE ODPROWADZAMY DZIECI DOJEŻDŻAJĄCYCH, GDYŻ W CZASIE ODWOZÓW BĘDZIE TRWAŁA UROCZYSTOŚĆ. W TYM DNIU OBOWIĄZUJE INDYWIDUALNY ODBIÓR DZIECI Z PRZEDSZKOLA.

Bardzo prosimy, aby dziadkowie odbierali dzieci młodsze z przedszkola po uroczystości, gdyż upominki młodsze dzieci wręczą babciom i dziadkom w przedszkolu, natomiast dzieci, które występują w Jasełkach moga byc zabrane od razu po uroczystości z Domu Kultury, gdyż dzieci będą miały upominki ze sobą.

STROJE

GRUPA I  – Dzieci z grupy maluszków ubierają się na galowo (tak, jak na imieniny do babci czy dziadka)

GRUPA II – Dzieci przebierają się za dziadków i babcie z dawnych lat

GRUPA III – Dzieci w strojach galowych, chłopcy dodatkowo zakładają szelki:)