babcia_dziadek_114 lutego na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka do lipnickiego Domu Kultury licznie przybyli zaproszeni goście, a wśród nich ukochane Babcie i ukochani Dziadkowie przedszkolaków. Wszyscy mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie dla babć i dziadków przygotowanych programach artystycznych.
Po przywitaniu wszystkich gości przez panią dyrektor Beatę Pajor, dzieci w swoich grupach pod czujnym okiem wychowawczyń recytowały wiersze,  prezentowały piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na to ważne spotkanie. Dwie najstarsze grupy przedstawiły wspaniale Jasełka. Było wesoło, ale i wzruszająco, czasem poważnie, czasem śmiesznie. W wyjątkowej atmosferze, pełne przejęcia wnuczęta podołały wyzwaniu i pięknie wystąpiły przed rodzicami swoich rodziców okazując im szacunek, dziękując za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Dziadkowie nie kryli zadowolenia widząc na scenie swoich ukochanych wnuków.
Podczas występów na gości czekał też słodki poczęstunek przygotowany przez przedszkolne kucharki. Wspaniałymi kelnerkami i partnerkami do pomocy w tym wielkim przedsięwzięciu okazały się po raz kolejny mamusie przedszkolaków, którym gorąco dziękujemy! Po skończonych występach dziadkowie i babcie zostali obdarowani przez dzieci podarunkami.

Zapraszamy do galerii