dzie_edukacji

Co za miły koniec tygodnia 🙂 Nasze dzieci- dokładnie sześciolatki pod przywództwem pani Lucyny Wożniak- przygotowały piękną uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odświętnie ubrane i perfekcyjnie przygotowane zaprosiły cały personel przedszkola na  krótkie przedstawienie i „małe co nieco”.  Uroczystość zapoczątkowała zastępująca dyrektora pani Ania Marzec-Kokoszka podziękowaniami i życzeniami dla pracowników.  Występy naszych starszaków przyćmiły niekorzystną aurę za oknem i na pewno przegoniły czarnego kota, czyhającego tuż za rogiem 🙂 Serdecznym śmiechom i oklaskom nie było końca. Piękne wierszyki i piosenki wyleczyły nasze górne drogi oddechowe 🙂 Dzieci pani Lucynki w takt piosenki „Despacito” wykonały układ taneczny z „Wieśka TICO” Hmm… Czyżby pan Wiesiek pożyczył starszakom samochód? Cóż na pewno to był hit całego występu. Na koniec dzieci obradowały wszystkich pracowników pięknymi laurkami i słodkim upominkiem.  Było bardzo miło i przyjemnie.. Widzimy się w poniedziałek 😉

Jot.Zet.

Fotorelacja