mis-malowanyDzień Pluszowego Misia już za nami, ale upłynął on nam w miłej i ciepłej atmosferze. Nie mogło być inaczej, wszak święto takiej postaci musiało takie być. Dzieci od rana zajmowały się swoimi pluszowymi przyjaciółmi – robiły dla nich domki z klocków, woziły je autkami i wózkami, inne je rysowały czy kolorowały obrazki z Kubusiem Puchatkiem. Podczas zajęć dydaktycznych także towarzyszyły nam misie i pomagały w skupieniu wysłuchać a potem porozmawiać o „Miodowych przygodach Kubusia Puchatka”. Misie patrzyły jak spod dziecięcych paluszków zwykłe papierowe talerzyki zamieniały się w sympatyczne niedźwiadki. Potem chętnie wraz z dziećmi pozowały do zdjęć, które Państwo możecie obejrzeć w naszej galerii.