20171124_110517
24 listopada obchodziliśmy Dzień pluszowego misia. Dzieci przyniosły swoje ukochane pluszaki i spędziły z nimi cały dzień. Musiały pokazać im jak powinien zachowywać się wzorowy przedszkolak i zapoznać z nowymi kolegami i koleżankami. Tego dnia spotkała nas nie lada niespodzianka. Odwiedził nas…..nie, nie Święty Mikołaj 😉 Odwiedził nas tata Weroniki, który jako pierwszy ojciec w historii naszego przedszkolnego czytania dzieciom, odważył się zaprezentować dzieciom dwa krótkie opowiadania – oczywiście o MISIACH. Pan Piotr, choć odrobinę stremowany, poradził sobie znakomicie, dzieci słuchały go z wielkim zaciekawieniem. Jego odwaga motywująco podziałała na innych i już mamy kolejnego, chętnego tatę na zimowe spotkanie czytelnicze w naszej grupie 🙂 Takie wizyty zawsze są mile widziane, a dzieci czytających rodziców czują się niezwykle szczęśliwe i dumne.
Renata Krzyżak