konkursKilkoro wychowanków z naszego przedszkola wzięło udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Polska – moja ojczyzna” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie. 28 maja w rajbrockim przedszkolu odbyła się gala prowadzona przez dyrektor przedszkola p. Jolantę Koszmider, podczas której wręczono dyplomy i nagrody laureatom. Wśród nich znalazło się sześcioro „naszych” przedszkolaków: troje czterolatków i troje sześciolatków. Otrzymali oni następujące miejsca:

kategoria dzieci 4-letnich:

I miejsce ex aequo Angelika Włudyka i Łucja Osada
III miejsce Agnieszka Sowińska

kategoria dzieci 6-letnich:

I miejsce Amelia Sowińska
II miejsce Hanna Gunia
III miejsce Dawid Liszka

Laureaci uczestniczyli w gali wraz ze swoimi najbliższymi. Byli bardzo zadowoleni z wizyty w innym przedszkolu i oczywiście z zasłużonych nagród. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom! Za fotorelację dziękujemy p. Zuzannie Sowińskiej:)

Zapraszamy do galerii zdjęć

O wydarzeniu można także przeczytać na stronie rajbrockiego przedszkola tutaj