II MIEJSCE NINY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Nina Wieciech z grupy Sówek zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” organizowanym przez Publiczne Przedszkole „Promyk Słońca” w Dziwnowie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Dziwnowie. Jej praca została wyróżniona spośród 102 prac nadesłanych na konkurs, który zrealizowano w ramach projektu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Głównym celem konkursu było promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci oraz popularyzacja literatury dziecięcej. Zadaniem dzieci było przedstawienie wybranego bohatera z literatury dziecięcej za pomocą dowolnej techniki plastycznej. Więcej informacji tutaj. Ninusi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A. Piechnik, J. Zych