wycieczka-dzieciOd kilku dni dzieci dopytywały, kiedy wreszcie pojedziemy na wycieczkę, bo jak się okazuje – uwielbiają je. Nadszedł  mroźny, ale słoneczny dzień 30.11.2018 roku, kiedy udaliśmy się 3 autokarami do Brzeska.
Pierwszą atrakcją było obejrzenie spektaklu teatralnego w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Wszyscy z zaciekawieniem śledziliśmy na scenie losy małego Cypiska i jego dzielnych rodziców – Rumcajsa i Hanki, którzy podjęli (na szczęście udaną) próbę ratowania synka uprowadzonego przez Pajęczycę. Nasze dzieciaki były bardzo grzeczne, zachowywały się kulturalnie. Następnie pełni wrażeń udaliśmy się na wspólną zabawę do Centrum Rozrywki „Lililand”, gdzie zostaliśmy mile przyjęci. Dzieci zjadły poczęstunek, jak i swoje smakołyki, po czym ruszyły do zabawy, którą przerwała dopiero informacja  o powrocie do przedszkola. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Zapraszamy do galerii