mikolajUprzejmie prosimy o wpłacanie do wychowawców grup kwoty 25 złotych na paczki mikołajowe (Rodzice obecni na zebraniu organizacyjnym w sierpniu jednogłośnie podjęli decyzję o zakupie takich paczek, w ramach składki na komitet rodzicielski).

Płatności proszę dokonać do dnia 10.11.2018 tj. piątek.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość udziału młodszych dzieci (rodzeństwa/kuzynostwa) naszych przedszkolaków w spotkaniu ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się dnia 30.11.2018. Chętne dzieci należy zgłosić do wychowawców grup.

W paczkach mikołajowych oprócz układanek, gier i puzzli znajdą się owoce i słodycze, które będą zakupione przez intendenta dla dzieci objętych żywieniem w budynku przedszkola w Lipnicy Murowanej w kwocie ok. 20 zł. Do paczek dzieci spoza przedszkola/oddziału w Lipnicy Dolnej istnieje możliwość dopłaty ww. kwoty, bądź zakupu słodyczy i dostarczeniu ich do przedszkola do 25.11.2018. Szczegóły u wychowawców grup.