21

Do przedszkola dzieci powinny zabrać:

– odzież na zmianę (w przypadku zabrudzenia, przebierzemy dziecko w czystą odzież – prosimy o zostawienie w szatni w półeczce ze znaczkiem przypisanym do dziecka)

wygodne pantofelki (prosimy o ich podpisanie)

ulubioną maskotkę (pozwoli ona dziecku czuć się bezpiecznie podczas pierwszych chwil bez rodziców). Po jakimś czasie dzieci przyzwyczają się przynosić swoje zabawki tylko w piątki – w tzw. dniu zabawki

– jeśli dziecko leżakuje (zadeklarowane na 9 godzin) – pościel łóżeczkową z wypełnieniem oraz małe prześcieradło z gumką, (dzieci zapisane na 9 godzin z grup starszych – poduszkę, kocyk i małe prześcieradło z gumką)

– dziecko objęte dowozem powinno mieć zeszyt do kontaktów z rodzicami (wystarczy zeszyt 16 kartkowy)

– jeśli wychowawca prosił – szczoteczkę do zębów i pastę (prosimy o podpisanie)