nutka-malujeaMiło nam poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci 4-6 letnich pod hasłem „Malowanie dźwiękiem – ilustracja do wybranego utworu muzycznego” został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 174 prace z 47 placówek. Jury pracowało 6 marca nad wyborem tych, które były zgodne z tematem, samodzielne i pomysłowe.
Komisja w składzie:
p. Kinga Adamczyk – pracownik Muzeum Ziemi Wiśnickiej, absolwentka kierunku Sztuka PAT w Krakowie

p. Paweł Piechnik – konserwator zabytków, pracownik Muzeum Narodowego w Krakowie
p. Arletta Piechnik – koordynator konkursu, magister sztuki, nauczyciel edukacji przedszkolnej

ogłasza laureatów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria wiekowa 4 lata:

I miejsce Zuzanna Ciborowska – Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy, Oddział w Kruszewie (opiekun art. Monika Pawłowska)

II miejsce Klara Chabik – Występa (opiekun art. Anna Chabik)

III miejsce Mateusz Gromek – Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mszczonowie (opiekun art. Małgorzata Nalej)

Kategoria wiekowa 5 lat:

I miejsce Joanna Glińska – Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu (opiekun art. Małgorzata Kuczyńska)

II miejsce Tomasz Gałat – Miejskie Przedszkole Nr 5 w Bochni (opiekun art. Marta Parwa, Elżbieta Fijołek)

III miejsce Zuzanna Lechowicz – Niepubliczne Przedszkole Malowany Konik w Krakowie – Mydlnikach (opiekun art. Małgorzata Zuzanna Kalińska)

Kategoria wiekowa 6 lat:

I miejsce Blanka Węgrzyn – Miejskie Przedszkole Nr 5 w Bochni (opiekun art. Marta Parwa, Elżbieta Fijołek)

II miejsce Maja Ożóg – Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Skawinie (opiekun art. Agata Kowalówka)

III miejsce Anna Romanowska – Przedszkole Publiczne nr 4 im. Juliana Tuwima w Radomiu
Wyróżnienia:
Zbigniew Kisielewski – Miejskie Przedszkole Nr 5 w Bochni, (opiekun art. Marta Parwa, Elżbieta Fijołek)

Karol Skóra – Przedszkole Na Orlej Polanie w Ziębicach (opiekun artystyczny Monika Trzcielińska)

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM ZA UDZIAŁ W  KONKURSIE!

PODZIĘKOWANIA I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WYŚLEMY POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ NA WSKAZANY ADRES DO KOŃCA MARCA.

LAUREATOM  I  ICH OPIEKUNOM  SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

DYPLOMY I NAGRODY DLA  ZWYCIĘZCÓW  PRZEŚLEMY POCZTĄ.