MAMA JASIA CZYTA JEŻYKOM

W dniu 27 lutego w piękne poniedziałkowe popołudnie grupę Jeżyków odwiedził kolejny czytający gość – mama Jasia – Pani Teresa Jachowicz, która w ramach relaksacji poobiedniej przeczytała Przedszkolakom kolejną historię uwielbianego przez nich kota Findusa. Tym razem wysłuchaliśmy trzecią książeczkę z serii „Pettson i Findus”, autorstwa Nordqvista Svena, pt. „Pettson i Findus. Polowanie na lisa”. Mama Jasia w bardzo humorystyczny sposób opowiedziała dzieciom historie niecnych zamiarów sąsiada Gustavssona, który zamierzał zapolować na kręcącego się po okolicy łakomego lisa. Śmiechu było co niemiara.

Uwielbiamy takie spotkania ! Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Teresie za miłe spotkanie i poświęcony czas.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

Anna Marzec-Kokoszka