czytanieBardzo lubimy, kiedy do naszego przedszkola przychodzą goście. Zwłaszcza, gdy są to Rodzice! 6 lutego 2019 r. miłą niespodziankę przedszkolakom sprawiła mama Wojtusia, pani Aneta, która przeczytała dzieciom książeczkę z serii „Samochodzik Franek”. Czytanie zakończył quiz na temat treści opowiadania. Dzieci z zainteresowaniem słuchały przygód Franka, oglądały kolorowe ilustracje, odpowiadały na pytania. Podchodziły coraz bliżej pani Anety, by po skończonej bajce prawie wdrapać się jej na kolana:) Na koniec spotkania Wojtuś poczęstował dzieci słodyczami, które przyniosła jego mamusia, a dzieci wręczyły pani Anecie przedszkolne podziękowanie za czytanie. 

Serdecznie dziękujemy mamie Wojtusia, że nas odwiedziła.
Gorąco zachęcamy kolejnych Rodziców, Dziadków do czytania dzieciom w przedszkolu! To tylko chwila, a dzieciom sprawia niesamowitą frajdę.

ZAPRASZAMY DO GALERII