649f10e6bd9f2e48b8d6b053c795-1000

WIEŚĆ O NASZYM PRZEDSZKOLU IDZIE W ŚWIAT 😊

Nasze przedszkole jest niewątpliwie wizytówką Gminy Lipnica Murowana, ale również powiatu bocheńskiego, dlatego też Pani mgr Alicja Świątek doradca metodyczny miasta Bochnia, z którą współpracujemy m.in. przy organizacji corocznego Powiatowego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego poprosiła nas przygotowanie prezentacji o naszym przedszkolu oraz działaniach w nim podejmowanych. Zostanie ona zaprezentowana podczas wizyty Pni Metodyk w północnych Włoszech w mieście Brixen podczas konferencji z udziałem inspektorów ds. przedszkoli i szkół podstawowych w tamtym regionie.

Jest nam niezmiernie miło za takie wyróżnienie.

Mamy wspaniałe dzieci, odpowiedzianych rodziców, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zgrany personel oraz wspaniałą bazę lokalową, naprawdę jest się czym chwalić! 😊

Odzwierciedleniem naszych działań jest m.in. strona internetowa, gdzie można zobaczyć jak wiele się u nas dzieje 😉

Prezentację o naszym przedszkolu przygotowały pani Joanna Zapart oraz Ilona Nowak przy współpracy z panią Bernadettą Motak, gdyż jest ona w języku polskim i angielskim. Można ją obejrzeć tutaj.

Anna Marzec-Kokoszka