Zgodnie z terminami określonymi w załączniku nr. 1 do Zarządzenia
nr. 4.2018 Wójta Gminy Lipnica Murowana z dnia 24 stycznia 2018 r. Komisja Rekrutacyjna Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej po przeprowadzeniu postępowania uzupełniającego podała do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2018/2019.

Informacja o kandydatach zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych znajduje się na tablicy ogłoszeń w budynku przedszkola.

Od 07 do 11 czerwca 2018 r. rodzice kandydatów zakwalifikowanych potwierdzają wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. Po tym terminie Komisja Rekrutacyjna ustali listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Niezłożenie oświadczenia w w/w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Oświadczenie można pobrać poniżej lub zabrać z przedszkola.

potwierdzenie-woli