23377054_1982600588421717_78067035_o

Oto nasze pełnoprawne przedszkolaki, które według naszej tradycji, dziś zostały uroczyście przyjęte w poczet naszych wychowanków – Przedszkola Samorządowego im. św, Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej.  Te wspaniałe dzieci miały przed sobą nie lada wyzwanie. Do tej uroczystości szykowały się już od paru tygodni. Piosenki, wierszyki – trema podczas pierwszego publicznego występu. A następnie test na przedszkolaka i zadania z którym sobie świetnie poradzili. Po cytrynce miały piękne uśmiechy 🙂 od ucha do ucha.  Ślubowanie- podczas którego przysięgały nie płakać więcej, nie grymasić,  zgodnie się bawić i uśmiechać się co dzień – odbyło się w obecności całego przedszkola. Pani Dyrektor  mianowała na przedszkolaka- nasze nowe dzieci-  za pomocą specjalnie przygotowanej kredki- giganta 🙂 Po oficjalnej części programu – czas na smakołyki . I tu wielkie podziękowania w stronę chętnych  rodziców, którzy obdarowali nas słodyczami i soczkami. Dziękujemy pani Monice Dominik, pani Małgorzacie Kulma, pani Magdalenie Ciura, pani Ewie Ćwiertnia, pani Joannie Wieciech, pani Agnieszce Bartkiewicz, pani Joannie Rzepka, pani Małgorzacie Ptasznik, pani Ewie Strugała, pani Małgorzacie Więcław, pani Katarzynie Zając, pani Katarzynie Matras i państwu Korogwicz. Na koniec kilka zdjęć dla rodziców i wspólna zabawa.

Jot.Zet.

Fotorelacja