01„Cieszą się lalki oraz pluszaki,
Ach jakie mądre są przedszkolaki…”

Dziś pasowaliśmy na Super Przedszkolaki wszystkie nowo przyjęte dzieci do naszej placówki. I choć trema ścisnęła gardło, a łzy zakręciły się w niejednych oczkach, dzieci dzielnie wkroczyły do sali pełnej gości. Pokaz swoich umiejętności zawarły w krótkiej inscenizacji, podczas której śpiewały, recytowały a nawet gimnastykowały się. Na końcu Pani dyrektor ogromnym cukierkiem pasowała każdego na scenie, a wychowawcy wręczali pamiątkowe medale, naklejki i dyplomy. Złożona przysięga dopełniła naszą tradycję. I tak oto nasza przedszkolna rodzinka powiększyła się o już pełnoprawnych przedszkolaków.
Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców nowo przyjętych dzieci za osłodzenie dzieciom tej uroczystości – sprawne zorganizowanie im poczęstunku jak i słodkich prezencików.  Bardzo udany koniec tygodnia.

Jot.Zet., A. Piechnik

 

ZAPRASZAMY DO GALERII