monart-mala-carmen-cyganeczka-dziecko-bcmW niedzielę 3 marca 2019 r w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej odbył się jubileuszowy 25 Przegląd Zapustnych Grup Cygańskich, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki z gr.III i VI (oddział Lipnica Dolna). Spora gromada małych cyganiątek zaprezentowała na scenie swoje talenty i umiejętności: wokalne, aktorskie i taneczne. Było na co popatrzeć, bo prócz wspaniałych występów dzieci były też pięknie poprzebierane. Mamy zadbały o stylizację swoich dzieci, specjalnie na tę okazję były szyte barwne stroje – przy okazji objawiły się nam talenty krawieckie wśród mam 🙂 Wszystko razem wpłynęło na przychylną opinię jury, bo nasza grupa „Małych Cyganiątek” zdobyła pierwsze miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni bo konkurencję mieliśmy bardzo silną.
                                                                                                                          P.Wymazała, R.Krzyżak