imag0034
Podczas ferii zimowych w oddziale przedszkolnym w Lipnicy Dolnej odbył się remont. Sale zabaw zostały odnowione tzn. pomalowano ściany oraz położono panele na podłogi. Malowaniem zajęła się firma remontowa, natomiast panele ułożyli bezinteresownie nasi niezawodni rodzice : Tomasz Leszczyński, Wiesław Jasionowicz, Andrzej Leszczyński, a pomagał im dzielnie Kubuś Leszczyński. Wszystkiego udało się dokonać dzięki staraniom i współpracy naszej Pani dyrektor Beaty Pajor oraz jej zastępczyni Pani Anny Marzec- Kokoszka. Na świeżo odmalowane ściany zostały zamocowane piękne, nowe korkowe i magnetyczne tablice. Zakupiliśmy także nowe karnisze i firanki. Sale wyglądają przepięknie, są świeże, nabrały nowego blasku a dzieci, rodzice oraz personel są zachwyceni !!!!!
Renata Krzyżak