db40b5aa0c1502e4a286c43de7b8fcdf_362397_550fd1784f663_wm

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

Wszyscy mamy dziarskie minki,
Bo zjadamy witaminki.
A gdzie te witaminki?
Najwięcej mają ich owoce i jarzynki!!!
Dlatego nasze przedszkolaki z grupy III i IV, pod nadzorem swoich Pań wykonały przepyszną i zdrową sałatkę jarzynową. Dzieci samodzielnie kroiły ugotowane warzywa, przekonały się, że są one bardzo smaczne. Poznały składniki tradycyjnej sałatki jarzynowej. Gotową sałatkę wszystkie przedszkolaczki spałaszowały na śniadanie, a po takim śniadaniu nikomu nie brakowało energii. Tak więc zajadajmy się warzywami, są one nie tylko smaczne, ale przede wszystkim są źródłem wielu witamin a te gwarantują nam zdrowie. 
Wszystkim chrupiącym marchewkę, kalarepkę, sałatkę i inne zielone smakołyki życzymy smacznego!                     
                                                                                                                           
  J. Grabarz