stroikW ostatnich dniach przed świętami z wizytą do grupy maluchów zawitała pani Jadwiga Mucha. Mama naszej Martynki przygotowała dla nas przepiękną bajkę „Gdzie jest Tysio?”. Bajka nawiązywała do porządków przedświątecznych, w których póki, co wszyscy tkwimy. Nasze maluchy słuchały z zaciekawieniem bajki, a na koniec stwierdziły, że one w przeciwieństwie do Ani -bohaterki bajki- mają czysto w pokoju, „bo mama sprząta”. Następnie wraz z panią Jadzią przygotowaliśmy świąteczne stroiki, które dzieci zabrały ze sobą do domu z najlepszymi życzeniami dla swoich rodzin. Praca dzieci przy stroikach była bardzo bogata w brokat, w brokat i w brokat. J Nie zabrakło też sztucznego śniegu i naturalnych ozdób (szyszki, krążki brzozowe, czy suszone plastry pomarańczy).

Bardzo miło pracowało się nam z mamą Martynki. Ogromnie się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych rodziców do wspólnej przygody. Do następnego…

Jot.Zet

Zapraszamy do galerii