29750290_1844527558942702_1769559242_n

Dnia 28 marca 2018 roku odbyło się spotkanie z panią Renatą Merecik-Herrle, która na co dzień zajmuję się rękodziełem. Mieszkająca w „smerfnym” domku na wzgórzu w sąsiedniej wsi Gosprzydowa pani Renatka tworzy same piękne rzeczy. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocy odwiedziła nas z przepięknymi stroikami i pisankami. Mogliśmy podpatrzeć jak na drzewie powstają piękne obrazy za pomocą druku, jak szyje piękne tulipany, jak za pomocą materiałów ogólnodostępnych, do użytku codziennego tworzy urocze stroiki, pisanki. Dzieci nie mogły oderwać oczu  i rąk od tych kolorowych stroików. Przedszkolaki były zachwycone pokazem i nawet same mogły popracować nad obrazem.  Czujemy się zainspirowani… Dziękujemy za wizytę. Takie pokazy bardzo lubimy… 🙂

Jot.Zet.

Fotorelacja