czytanie7 maja 2019 roku gościliśmy w naszym przedszkolu panią pisarkę Elżbietę Bednarczyk, która jak się później okazało jest właścicielką wielu talentów. Dzięki uprzejmości Pani Beaty Sowy mogliśmy uczestniczyć w ekscytującym spotkaniu. Pani Elżbieta to nie tylko pisarka, lecz także podróżniczka, pasjonatka życia i tancerka, na stale mieszkająca w Australii. Pani Elżbieta już od pierwszych chwil porwała nas swoją radością życia i mądrością. Zaprezentowała dzieciom jedną ze swoich bajek o niesfornych żabkach, by następnie dać pokaz tańca romskiego, czym zaskoczyła nas wszystkich. Kolejnym punktem spotkania były wspólne tańce i wiele radości, dzieci chętnie dołączyły do pani Elżbiety, ćwicząc tym razem taniec turecki. Miłym zakończeniem spotkania były wspólna sesja zdjęciowa i rozmowy, podczas których, dzieci mogły zakupić bajkę z autografem. Pani Elżbieta zapowiedziała, że następnym razem opowie nam więcej o Australii. Liczymy na to.

Jot.Zet.

Zapraszamy do galerii zdjęć