strazak14 czerwca nasze przedszkolaki spotkały się ze strażakami z OSP z Lipnicy Górnej – p. Tomaszem Przybyłko i Adamem Kożuchowiczem. Pan strażak Tomasz opowiedział dzieciom o zawodzie strażaka i przypomniał o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. Opowiedział też, co nalezy robić i jak ewakuować się z budynku, kiedy zdrowiu i życiu dzieci będzie zagrażało niebezpieczeństwo. Po próbie ewakuacji dzieci zadawały pytania i także odpowiadały na pytania gościa. Przed budynkiem czekała na dzieci super atrakcja – meleks strażacki, którym chętne dzieci (czyli wszystkie) mogły zostać przewiezione przez p. Adama:) Wszystkie dzieci były zachwycone, serdecznie dziękujemy za to strażakom!!!