24581224_1568216236570105_1415143518_n

Wyczekiwany od dawna przez nasze dzieci – Święty Mikołaj w przedszkolu. Dzieci z wielkim podekscytowaniem czekały na jego przyjście. Ale spokojnie, po kolei 🙂 Teatrzyk ” Legenda o Świętym Mikołaju” przyniósł wiele uśmiechu i zabawy. Historia człowieka który pomaga biednym, niesie radość tam, gdzie już dawno zapomniano  jak życie potrafi być przyjemne, przypomniała nam dlaczego warto pomagać innym i dzielić się tym co mamy. I ten widok za oknem gdy przez zaspy idzie do nas św. Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Nasza radość sięgła zenitu gdy zapukał w okienko potwierdzając, że na pewno do nas zmierza. Pięknie przywitany przez nasze przedszkolaki piosenką, przystąpił do rozdawania prezentów. Radość udzieliła się wszystkim, poczuliśmy tą magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Bardzo lubimy takie wizyty, łączące się z podarunkami. Przecież byliśmy tacy grzeczni…

Jot.Zet

Fotorelacja