20180209_095810

Tuż przed feriami zimowymi w naszym oddziale przedszkolnym zjawił się kolejny Tata, który wyraził chęć poczytania dzieciom. Tym razem gościliśmy tatę Lenki i Igusi, Pana Mirka Nowaka. Do czytania wybrał książkę z serii „MARTYNKA”, którą najmłodsi lubią nie tylko ze względu na ciekawą treść ale także cudowne ilustracje. Nasz Gość znakomicie poradził sobie z „zapanowaniem” nad gromadką dzieci, wykazał się dużym talentem pedagogicznym i interesująco poprowadził spotkanie. Dzieciaki były zachwycone i z uwagą wysłuchały dwóch historii o Martynce. Nad poprawnością merytoryczną czuwała Pani Ilonka – prywatnie żona Pana Mirka 🙂 Wizyta tradycyjnie już, zakończyła się słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez rodziców. Państwu Nowakom gorąco dziękujemy i zapraszamy kolejnych chętnych rodziców do wspólnego czytania 🙂

Renata Krzyżak

Fotorelacja