dzien-mamya

Kocham Cię Mamo 

Kocham Cię Mamo, kocham być z Tobą
Przy Tobie zawsze mogę być sobą

Kocham za rękę iść z Tobą razem
I wspólnie sięgać do naszych marzeń

Jesteś jak Anioł moja Mamo
Kocham Cię zawsze mocno tak samo!

                                     Agata Dziechciarczyk

           Dnia 22 maja 2019 roku  w  Gminnym  Domu  Kultury w Lipnicy Murowanej odbyła  się  wspaniała  uroczystość  z  okazji  Dnia Mamy. Nawet ulewny deszcz nie przeszkodził dzieciom, by dotrzeć do domu kultury i zaprezentować to, co potrafią najlepiej przed swoimi mamusiami –  osobami, które jako pierwsze uczyły je wszystkiego. Dzieci z  niecierpliwością i  wielkim  przejęciem czekały od rana , aby wystąpić dla  swoich  najważniejszych  w życiu gości.
  Wszystkie mamy przywitała zastępująca dyrektora p. Anna Marzec – Kokoszka. Następnie na scenie występowały poszczególne grupy dzieci, prezentując, najładniej jak potrafiły wiersze, tańce, piosenki a nawet przedstawienie – wszystko specjalnie dla mam. W trakcie występów dzieci, mamy częstowały się pysznym ciastem upieczonym przez nasze panie kucharki. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły mamusiom upominki, a mamy  podziękowały  swoim  pociechom za  piękne i wzruszające występy gromkimi  brawami  i całusami. Ten  dzień  przedszkolaki i nasi goście zapamiętają  na  długo.
     Dzień  Mamy  to szczególne  święto  dla  dzieci  w  wieku przedszkolnym. To wydarzenie, które pozwala  im  na  wspólne  przeżywanie  radości  i  okazywanie  miłości  swoim  najbliższym  poprzez uczestniczenie  w  uroczystości  z  okazji  ich święta.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości