dzien-pluszowego-misia-news1Miś na smutki i radości,
Miś gdy coś Cię bardzo złości
Miś gdy czasem jest Ci źle,
Miś gdy gorzej czujesz się.
Miś dla małych i dla dużych
Miś w przedszkolu i podróży
Miś co leży pod poduszką,
Miś co ma klapnięte uszko,
Miś Puchatek, Miś Uszatek,
Miś z futerka, z pluszu z łatek…
Dziś Dzień Pluszowego Misia
Więc go utul mocno dzisiaj!!!

W poniedziałek 26.11.2018r. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Prawie każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego misia pluszowego. Dzień pełen zabaw, działań dydaktycznych, tekstów, baśni z misiem w roli głównej, czego efektem są śpiewane przez dzieci piosenki, zabawy czy różnorodne prace plastyczne.
Tak kochamy misie, że we wtorek udaliśmy się do Gminnej Biblioteki Publicznej na zaproszenie pani kierownik Beaty Sowy, która przygotowała dla dzieci zajęcia biblioteczne. Do lipnickiej biblioteki udaliśmy się w dwóch grupach – najpierw starszaki, potem dzieci młodsze. Dzieci obejrzały sporo różnych pozycji książkowych o misiach i niedźwiadkach wszelkiej maści i wysłuchały pięknych opowiadań czytanych przez panią Beatę. Na koniec obdarowaliśmy się nawzajem – my wręczyliśmy podziękowanie za zajęcia i rysunki misiów, a pani Beata przysmak niedźwiedzia – miodzik oraz górę cukierków dla małych słuchaczy. 

Zapraszamy do galerii