29550735_1611885355514844_1254493246_nDziś w grupie 3,4-latków odbyły się warsztaty wielkanocne dla rodziców. Naszym celem było spędzenie wspólnie czasu i wykonanie  kartek świątecznych oraz pisanek. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy w akcji, jak i sami wziąć udział w zajęciach i zabawie. Tak, tak… zabawa była przednia. 🙂 Maluchy w roli gospodarzy sprawdziły się świetnie. I muszę tu się pochwalić jak bardzo jestem z nich dumna. Dzieci wykazały się pracowitością i dużą znajomością tematu, chętnie uczestniczyły w zabawie jak i podczas pracy pomagały rodzicom wybierając odpowiednie materiały do wykonania poszczególnych ozdób. Rodzice pieczołowicie ozdabiali, inspirowali lub byli podwykonawcami 🙂 wiele talentów dziś odkryto. Bardzo dziękujemy za wizytę, było nam niezmiernie miło Was gościć. Dzisiejsze spotkanie tylko potwierdza słuszność  realizacji taki zajęć otwartych. Ten dzień zaliczamy jako bardzo udany.

P.S. Dzieci jeszcze nigdy tak chętnie nie sprzątały po zajęciach plastycznych. Duma rozpierała ich małe serduszka:)

Jot.Zet.

Fotorelacja