wigilijnego_653175522 grudnia 2017 r. dzieci wraz swoimi nauczycielami, opiekunami, pracownikami przedszkola oraz z panią dyrektor zasiadły do wigilijnego przedszkolnego stołu. I choć nasze dania ilością i jakością różniły się od naszych domowych stołów – było smacznie i zdrowo. Po wspólnym wysłuchaniu czytanego Pisma Świętego przez naszą s. Joannę, połamaliśmy się  opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia. Rodzinną atmosferę dopełniły kolędy, które jeszcze długo wybrzmiewały w murach naszego przedszkola.

Kochane przedszkolaki, dziś razem ze swoimi rodzicami, już za parę godzin zasiądziecie do wigilijnego stołu. Życzymy wam smacznego i postarajcie się, aby wszystko znikło z waszych talerzy 🙂 Wesołych Świąt

Jot.Zet.