pobrany-plikDnia 09.10.2018 r. w naszym przedszkolu gościliśmy dzieci oraz ich panie z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 2 w Bochni . Od samego rana przedszkolaki z grupy Pani Renaty oraz Pani Asi czekały na przyjazd najstarszej grupy z bocheńskiego przedszkola. Na ten dzień zaplanowano mnóstwo wspaniałych atrakcji, m.in.:

– wizytę w domu sióstr Urszulanek, gdzie dzieci z zaciekawieniem słuchały siostry opowiadającej o życiu św. Urszuli Ledóchowskiej- patronki naszego przedszkola,

– wspólne zabawy integracyjne, które cieszyły się dużym powodzeniem oraz najbardziej wyczekiwana przez dzieci atrakcja – ognisko na ogrodzie przedszkolnym. Dzieciom z Bochni bardzo spodobał się nasz plac zabaw, szczególnie samolot, który cieszył się dużym zainteresowaniem.
Na koniec pobytu w Lipnicy  przedszkolaki zjadły pyszną kiełbaskę, którą same dzielnie upiekły. Dziękujemy dzieciom oraz paniom z zaprzyjaźnionego przedszkola za wspólnie spędzony czas . Do zobaczenia na wiosnę w Bochni. 

Joanna Krzak

Zapraszamy do galerii