WYCIECZKA AUTOKAROWA DO RAJBROTU

Misie i Motylki we wtorek, 7 czerwca, korzystając z pięknej pogody, udały się do Rajbrotu. Zostały mile przywitane przez pana Krzyśka Janiczka – tamtejszego organistę. Pan Krzysiek oprowadził dzieci po nowym kościele – św. Jana Pawła II, opowiedział o najważniejszych miejscach w tym kościele, po czym zaprosił wszystkich na chór. Tam zaprezentował grę na nowych organach piszczałkowych, a także zaprosił każdego z osobna do zagrania na tym instrumencie. Po obejrzeniu nowego kościoła przyszedł czas również na ten drewniany, zabytkowy kościół p.w. Narodzenia NMP. Przedszkolaki oglądnęły ciekawe malowidła ścienne, mogły zaglądnąć za stary ołtarz, miały okazję zagrać na dzwonkach i gongu. Nasza wycieczka znalazła finał w Przedszkolu Samorządowym w Rajbrocie. Zostaliśmy tam bardzo mile przyjęci przez rówieśników i panie. Zjedliśmy pyszne ciasto, gasząc emocje kompotem. Nasze dzieci wspaniale zintegrowały się z małymi Rajbroczanami podczas zabawy na ogrodzie przedszkolnym. Niektóre nie miały nawet ochoty wracać, tak pysznie się bawiły. Oczywiście zaprosiliśmy dzieciaki z Rajbrotu do nas i obiecaliśmy, że przyjedziemy tutaj jeszcze niejeden raz.

B. Pajor, Jot. Zet.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

galeria 1

galeria 2